Hangi Eğitimi satın almalıyım?
 
Ana menüde yer alan paket seçimi bölümünden ihtiyaçlarınızı belirlediğimiz sorulara ulaşıp onları cevaplayarak hangi eğitimlere ihtiyacınız olduğunu tespit edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre sistem sizi ilgili eğitim paketine yönlendirecektir.
 
Eğitimleri nasıl satın alabilirim?
 
Her eğitimin tanıtım sayfasında sepete ekle butonu ile ilgili eğitimi sepetinize ekleyebilirsiniz. Üyelik kaydınız sonrasında satın al butonuna tıklayarak ödeme sayfasını yönlendirilip eğitimi satın alarak izlemeye başlayabilirsiniz.
 
Ücretsiz eğitim satın alabilir miyim?
 
Ücretsiz olarak kampanya dahilinde yayınlanan eğitimlerimizi ücretsiz izleyebilirsiniz.
 
Satın aldığım eğitimi satın aldıktan sonra ne kadar süre içerisinde ve  kaç kez izleyebilirim?
 
Satın aldığınız eğitimi en fazla ilgili eğitimde belirlenen süre içerisinde ve tekrarda izleyebilirsiniz. Her eğitim için farklı süre ve tekrar sayıları belirlenmiş olabilir.
 
Bireysel olarak satın aldığım eğitimi çalışanlarıma, arkadaşlarıma, çevremdekilere izletebilir miyim?
 
Toplu izlemeye ilişkin olarak farklı satın alma gerçekleştirmelisiniz. Toplu satın alımlarda indirimler yapılmaktadır. Startiks videoları telif yasaları ile koruma altındadır. Videolarımızı satın alan her bir kişi, satın alım sözleşmesini kabul etmektedir. Bireysel satın alımlar; izlenme tekrarı ve süresi ile sınırlı olup bireysel satın alıma yönelik olarak geçerlidir.
 
Kurumsal olarak Startiks eğitimlerini nasıl satın alabilirim?
 
Firma olarak üyelik kaydınızı yaparak farklı fiyatlandırma alternatifleri hakkında teklif almak için 0216 606 20 56 nolu telefon ve iletisim@startiks.com email adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Fiyatlara KDV dahil midir?
 
Evet.
 
Faturamı nasıl alabilirim?
 
Satın aldığınız ilgili eğitme ait faturanız satın alımda belirttiğiniz fatura gönderim adresinize kargo yoluyla iletilecektir.
 
 
Nasıl ödeme yapabilirim?
 
Kredi kartı, hesaba havale, hediye şifre kullanma (firmalar tarafından size verilen hediye), puan kullanma (sitemizdeki alışverişleriniz neticesinde kazandığınız puanlar) yöntemlerinden birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
 
Sınava girmek zorunlu mudur?
 
Eczacı Akademisi ve Eczane Çalışanları Akademisi sertifika programlarında sınav zorunludur. Diğer eğitimlerde ise isteğe bağlıdır. Eğer sınava girmek istiyorsanız ilgili butonu tıklayarak eğitimin sınavına yönlendirilirsiniz. Test sistemine giriş yapıp sınava başladıktan sonra sınavı yarım bırakamazsınız.
 
Sınava kaç kez girebilirim?
 
Bir kez girme hakkınız bulunmaktadır
 
Sertifika alma koşulu nedir? Nerden alabilirim?
 
Sınavdan 70 puan ve üzerinde not aldığınızda sertifikanız sertifikalarım bölümüne otomatik olarak düşecektir. Sertifikanıza bu bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kayıtlı mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.
 
Videoların içeriğini nereden görebilirim?
 
İlgili eğitimin sayfasından o eğitimin kısa videosuna ulaşabilir ve video altyazısından eğitim içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 
Startiks videolarını kopyalayabilir miyim?
 
Startiks videoları telif yasaları ile koruma altındadır. Videoların kopyalanması yasaktır. Kopyalama yapanların tespiti için teknik takip yapılmakta ve hukuki süreç başlatılmaktadır.
 
Startiks video içeriklerini başka eğitimlerde kullanabilir miyim?
 
Videolar telif hakları korunmaktadır. Sadece videolar değil video içerikleri de kopyalanamaz ve paylaşılamaz. Eğitim ve içeriklerini paylaşanlar ve yayanlar hukuki yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirler.
 
Teknik sorunlar için kiminle görüşebilirim?
 
iletisim@startiks.com mail adresine mail göndererek sistem yöneticimize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde aynı gün mesai saatleri dışında ise ilk iş gününde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
 
Eğitmenlere soru sorabilir miyim?
 
Evet. Eğitimleri izlerken soru işareti oluşan tüm konular hakkında iletisim@startiks.com email adresine mail göndererek bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Sistem yöneticisi tarafından ilgili eğitmenle bağlantı kurularak size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
 
Kampanyalarınızdan ve yeni eğitimlerinizden nasıl haberdar olabilirim?
 
Sitemize üye olduktan sonra sizinle iletişim kurulmasını kabul ederek ilgili duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan haberler promosyonlar bölümünden ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.
 
Satın almalarım sonra cayma hakkımı kullanarak ücret iadesi talebinde bulunabilir miyim?
 
Tüketicilerin cayma hakkı; internette yapılan tüm alışverişlerin düzenlendiği “Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmeliği” ile kurallara bağlanmıştır. Bu yönetmeliğe göre elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Startiks.com’da satılan her eğitim, anında izlenmeye başlanan bir video hizmeti olması nedeniyle bu istisna kapsamında olup hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır.